Shikoni se si kjo mace i bie pianos, videoja ka grumbulluar miliona shikime

Shikoni se si kjo mace i bie pianos, videoja ka grumbulluar miliona shikime

Një mace e “talentuar” është bërë virale në TikTok me një video të saj duke përformuar në piano.

Videoja është publikuar nga pronarja e saj dhe deri më tani ka grumbulluar 7.8 milionë shikime.

@rebecca88833 My son, Goose. A child prodigy. #cat #catsoftiktok #pianocat #piano #prodigy #goose #myson ♬ original sound – Rebecca

Siç shihet, macja kishte zënë vend në ulësen e instrumentit dhe po i binte me shumë qejf pianos me putrat e saj.

Ndonëse nuk dinte se çfarë bënte, macja krijoi një melodi të përkryer.

LEXO EDHE:

Back to top button