Shorti për çerekfinale të “Carabao Cup”, Çellsi do të sfidojë Njukasëllin

Është hedhur shorti për çerekfinale të “Carabao Cup”.

Ndeshja kryesore e kësaj faze pritet të jetë ajo mes Çellsit dhe Njukasëllit. Ndërkohë një tjetër përballje interesante do të jetë edhe ajo mes Liverpullit dhe Uest Hamit.

Evertoni në çerekfinale do të luaj ndaj Fulhamit, Port Vale do të ketë punë me Midëllsbroun.

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button