fbpx

Shqipëri, 133 raste të reja dhe 4 humbje jete nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 133 raste të reja dhe 4 humbje jete si pasojë e Covid-19. Ndërsa 75 qytetarë janë shëruar në 24 orët e fundit nga Covid-19, duke e çuar numrin total të përgjithshëm në 5214.

LEXO EDHE:

Back to top button