Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës


Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë për herë të parë në stadiumin e ri “Arena” përballë Lituanisë, në ndeshjen e dytë në grupe për Ligën e Kombeve.

Fitorja në Bjellorusi i ka dhënë kombëtares kuqezi moralin e duhur, por e gjithë kjo i përket të kaluarës tanimë dhe fokusi është i gjithi te ndeshja e dytë.

Shqipëria sfidon Lituaninë me misionin e tre pikëshit të radhës sonte duke filluar nga ora 20.45.

LEXO EDHE:

Back to top button