Spanja shënon dy herë brenda tre minutave ndaj Kroacisë

Spanja shënon dy herë brenda tre minutave ndaj Kroacisë

Spanja ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Kroacisë dhe tani po avancon 2:0.

Fillimisht, Alvaro Morata kaloi spanjollët në epërsi në minutën e 29-të të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

E tre minuta më pas, Fabian Ruiz shënoi për ta dyfishuar epërsinë e “Furisë së Kuqe”.

LEXO EDHE:

Back to top button