Spanjë-Kroaci, formacionet zyrtare

Spanjë-Kroaci, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Spanjës dhe Kroacisë, e vlefshme për fazën e grupeve në Kampionatin Evropian.

Spanja dhe Kroacia bëjnë pjesë në grupin B, atë të vdekjes, së bashku edhe me Italinë dhe Shqipërinë.

Nuk ka vend për gabime në këtë grup dhe dy ekipet do të tentojnë pikët e plota nga ky takim dhe një nismë të mbarë të Euro 2024.

Formacionet zyrtare

LEXO EDHE:

Back to top button