Sulmohet fizikisht sekretari i klubit “Car Borisi III” në Ohër

Sulmohet fizikisht sekretari i klubit “Car Borisi III” në Ohër

Sektori për Punë të Brendshme-Ohër njofton se Hristijan Pendikov (21), sekretar i klubit bullgar “Car Boris III” në Ohër mbrëmë është sulmuar fizikisht nga tre sulmues.

“Sulmi është kryer mbrëmë rreth orës 21:00 përballë një lokali në qendër të Ohrit. Viktima ka brinjë dhe nofullën e thyer. Sulmuesit janë identifikuan”, njoftojnë nga MPB-ja.

LEXO EDHE:

Back to top button