Taravari apo Osmani, ja kush po prin momentalisht

Taravari apo Osmani, ja kush po prin momentalisht

Sipas rezultateve të para të publikuara nga KSHZ, mes VLEN dhe Frontit Evropian, për momenti duke pri me vota është Bujar Osmani nga Fronti Evropian me 17.03% derisa Arben Taravari nga VLEN deri tani ka 12.45%./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button