Tetovë, kapet vjedhësi i makinës “Polo”

Dhjetë minuta pas mesnate, në kryqëzimin e rrugëve “Boris Kidriç” dhe “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë, efektivët e policisë së SPB Tetovë, kanë privuar nga liria personin Xh.I. (26) nga Tetova, i cili më parë kishte vjedhur një veturë “Volkswagen Polo” me targa të Tetovës, në pronësi të 35-vjeçarit S.N. nga Tetova, i cili veturën e kishte parkuar në rrugën “Kiro Ristevski” në Tetovë.

- Advertisment -

Vetura e vjedhur është gjetur dhe është kthyer tek pronari, ndërsa personit Xh.I. iu konfiskua një thikë dhe i njëjti po mbahet në Stacionin Policor të Tetovës.

LEXO EDHE:

Back to top button