Tifozët kundër presidentit, por e përkrahin trajnerin

Pas rezultateve jo të mira me skuadrën tifozët e Juventusit, vazhdojnë ta përkrahin trajnerin e tyre, por jo edhe drejtuesit e klubit.

Duke nisur nga Andrea Anjelli, Maksimilian Allegri, por edhe lojtarët, të cilët nuk po kanë një paraqitje të mirë në fushë. Tifozët në stadiumin ‘’Allianz Stadium’’, vendosën banderola ku në to shkruhej:

“Allegri, mos e jep kurrë dorëheqjen! Kush rrëmon (lufton) kundër… nuk është i denjë për këtë fanellë”.

 

 

“Anjelli largohu”.

Tifozët e Juventusit nuk e “hanë turpin me bukë”, këto benderola tregojnë tensionimin e lojtarëve kundër trajnerit dhe presidentit. /IndeksOnline/

 

LEXO EDHE:

Back to top button