Vazhdojnë/ Edhe ky anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, i bashkohet “Grupit të Zjarrit”

Vazhdojnë/ Edhe ky anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, i bashkohet “Grupit të Zjarrit”

Nuk kanë të ndalur rreshtimet me “Grupin e Zjarrit” , gjatë ditës së sotme, shkruan Alsat.

Sot përveç të tjerëve, me “Grupin e Zjarrit”, është rreshtuar edhe Sedulla Mamuti, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së.

Në shpjegimin e tij, Mamuti thotë se është I pakënaqur nga koncentrimi i pushtetit tek një njeri, duke nënvizuar këtu zvkryeministrin e parë Artan Grubi.

“Mbështes nismën e z.Mexhiti dhe z.Bexheti, për meritokraci dhe reflektim të vullnetit të votuesve”, thuhet në shkrimin e tij në Facebook./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button