Verderi pret ofertë më të mirë nga Herta Berlini

Verder Bremeni dhe Milot Rashica nuk janë bindur nga oferta e Herta Berlinit për sulmuesin nga Kosova. Skuadra Hertës, ka nisur negociatat me Ëerderin për transferim të Rashicës dhe Verderi synon të fitoj 15 milionë euro nga shitja e Rashicës. Drejtues të klubit e kanë lënë të hapur mundësinë e shitjes së Rashicës, nëse oferta e Hertas përmirësohet.

- Advertisment -

“Pres që Rashica të luaj për Verderin në pjesën e dytë të edicionit. Por çdo gjë është e mundur”, ka thënë Frank Bauman, drejtor sportiv i Verderit.

LEXO EDHE:

Back to top button