(Video) Kërcet dajaku në Parlamentin e Senegalit

(Video) Kërcet dajaku në Parlamentin e Senegalit

Gjatë një seance gjyqësore në Parlamentin e Senegalit ka degraduar debati duke përfunduar me përleshje mes dy deputetëve.

Derisa ishin duke folur për buxhetin njëri nga deputetët shkon dhe e godet me shuplakë kolegen e tij.

Ajo nuk rri duarkryq por e kap në dorë një karrige dhe e hedh në drejtim të kolegut që e kishte goditur.

Seanca u ndërpre pasi pati edhe shkëmbime të grushteve dhe fyerje.

LEXO EDHE:

Back to top button