VIDEO / Murinjo: Fanella e Fenerbahçes është sikur lëkura dhe kockat e mia

Hoze Murinjo është gati për aventurën e re. Trajneri i njohur portugez është prezantuar përpara tifozëve të Fenerbahces, teksa u duk mjaft i emocionuar.

“Ju premtoj, që nga tani, unë ju përkas juve si familje. Fanella e Fenerbahces është sikur lëkura dhe kockat e mia. Faleminderit për dashurinë tuaj për mua. Normalisht një trajner e sheh dashurinë pas ndonjë fitoreje, por unë e shoh këtë dashuri menjëherë. Kjo është një përgjegjësi e madhe”, tha Mou.

 

Trajneri portugez do të nisë shumë shpejt nga puna, me klubin e njohur që synon rikthimin te titulli.

LEXO EDHE:

Back to top button