Zyrtare, Under nga Roma te Lester Siti

Ylli turk, Çengiz Under, ka lënë Romën, duke iu bashkuar skuadrës angleze, Lester Siti, në formë huazimi.

- Advertisment -

Faqja zyrtare e ‘Dhelprave’ ka njoftuar përforcimin e ri të skuadrës dhe futbollisti turk do të jetë me Lesterin deri në fund të këtij sezoni.

Turku 23 vjeçar aktivizohet në krahun e djathtë, në fazën offensive dhe do të jetë një ndihmë e madhe për sulmuesin Xhimi Uardi.

LEXO EDHE:

Back to top button