22 viktima dhe 1440 të shëruar nga Kovid-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 726 teste të kryera janë regjistruar 75 raste të reja me Kovid-19, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Në ndërkohë nga Instituti I Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar 1.440 pacientë. Ndërsa betejën me Kovid-19 e kanë humbur 22 persona.

 

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button