40 vjeçari nga Shkupi vret nënën dhe gjyshen

40 vjeçari nga Shkupi vret nënën dhe gjyshen

Gazetar: Adrian Kerimi

Një 40 vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës në mënyrë çnjerëzore ka vrarë nënën 60 vjeçare dhe gjyshen 80 vjeçare. Informacionin për Alsat e ka konfirmuar MPB nga ku thonë se i dyshuari është arrestuar. Nuk dihen motivet e vrasjes dhe gjendja psiko-fizike e të dyshuarit./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button