9 viktima dhe 51 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

Nga 755 testet e kryera gjatë 24 orëve të fundit Ministria e shëndetësisë ka regjistruar 51 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar 308 pacientë, ndërsa betejën me Kovid-19 e kanë humbur 9 pacientë.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button