Aksident fatal në Çeki, humbin jetën dy të rinj nga Shkupi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në autostradën Pragë- Ústí Nad Labem të Çekisë. Si pasojë e një aksidenti tragjik kanë humbur jetën dy të rinj nga Shkupi. Bëhet fjalë për M.B (30 vjeç) dhe D.B. (27 vjeç), të cilët po ktheheshin nga vendlindja.

- Advertisment -

“Sipas gjetjeve fillestare, një automjet BMW doli nga autostrada. Dy persona, një shofer dhe një pasagjerë vdiqën në vend”, tha zëdhënësi i policisë Veronika Hyšplerová.

Policia po heton shkaqet e aksidentit.

LEXO EDHE:

Back to top button