Aksidenti me kamion i merr jetën shqiptarit në Itali, 22-vjeçari bie nga 20 metra lartësi

Aksidenti me kamion i merr jetën shqiptarit në Itali, 22-vjeçari bie nga 20 metra lartësi

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Focit, ku një shqiptar ka humbur kontrollin e kamionit duke u përplasur me bordurat anësore të rrugës.

Pas përplasjes, 22-vjeçari shqiptar ka dalë nga kamioni dhe ka përfunduar në greminë.

Ekipit i shpëtimit u desh të ndërhynte me helikopter për të nxjerrë trupin e të riut.

Si pasojë e këtij aksidenti, aksi rrugor është bllokuar, ndërsa trafiku është devijuara në rrugë alternative. /abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button