Aktori i njohur bëhet baba për herë të shtatë

Në fotot e marra nga The Sun, aktori 50 vjeç dhe gruaja e tij, Phillipa Coan, 35 vjeçe, u panë duke shtyrë një fëmijë në një karrocë fëmijësh, ndërsa po kalonin rrugën në aeroportin Heathrow në Londër.

Një tjetër grua u pa duke shtyrë një karrocë tjetër me fëmijën tjetër të çiftit, që e mirëpritën në shtator të vitit 2020. Doli që Jude ishte në pritje të fëmijës së tij të gjashtë në maj 2020, pak më shumë se një vit pasi u martua me psikologen Phillipa.

LEXO EDHE:

Back to top button