Arrestohen dy të rinj në Dibër, kjo është arsyeja

Arrestohen dy të rinj në Dibër, kjo është arsyeja

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria një 19 vjeçar me iniciale B.L. dhe një të mitur, që të dy nga Dibra. Sipas njoftimit të MPB-së gjatë kontrollit tek ta është gjetur dhe konfiskuar një sasi e marijuhanës. Të dyshuarit janë ndaluar në stacionin policor të Dibrës, dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të ngritët padi adekuate. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button