Asensio drej largimit, Barca dhe dy ekipe italiane e pëlqejnë

Në fund të sezonit, kontrata e Marco Asensio do të skadojë me Real Madrid dhe disa klube kanë filluiar të shfaqin interes për lojtarin spanjoll. Të parët që kanë shfaqure interes janë rivalët e tyre, Barcelona.

Por, sipas “Mundo Deportivo”, nga Serie A është Milan dhe Juventus të cilët po afrohen çdo ditë edhe më shumë për të fituar shërbimet e Asensio./abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button