“Askush nuk guxon që të marrë ëmbëlsira në sy të Cristianos”

Lee Grant, portieri rezervë i Manchester United, tregon ndryshimet që kanë ndodhur mes lojtarëve të ekipit tani që me ta është bashkuar Cristiano Ronaldo.

- Advertisements -

“Të premten në darkë, kur ishim të grumbulluar në hotel, ndodhi diçka e pabesueshme. Pasi hëngrëm, kemi edhe ëmbëlsira, por askush nuk guxoi të merrte sepse aty ishte Cristiano”, tregoi Grant për “talkSport”.

“Ju betohem që askush nuk e preku tartën me mollë dhe as kekun. Mbaruam darkën dhe po shikonim vetëm pjatën e Cristianos, që kishte marrë gjërat më të shëndetshme në dispozicion.

LEXO EDHE:

Back to top button