Atletiko konfirmon sulmuesin me “Covid 19”

Atletiko Madridi ka konfirmuar se sulmuesi Zhoao Feliks ka rezultuar pozitiv në analizat e “COVID-19”. Portugezi është izoluar duke ndjekur autoritet lokale dhe protokollin e La Liga-s.

Lojtari ynë Zhoao Feliks ka bërë testin PCR dhe ka dal pozitiv me COVID-19”, raportohet në komunikatën e “Los Rijoblancos”.

Tani, Feliks do qëndrojë i izoluar, derisa të dal dy herë negativ në analizat e “COVID-19”.

LEXO EDHE:

Back to top button