Bastisje në Gostivar, konfiskohet heroinë

Bastisje në Gostivar, konfiskohet heroinë

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme policia kam privuar nga liria 60 vjeçarin H.S nga Gostivari.

Sipas njoftimit të policisë gjatë bastisje në shtëpinë dhe veturën e tij  të kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe konfiskuar 15 paketime me heroin, derisa i janë konfiskuar edhe një sasi e të hollave.

Personi në fjalë është ndaluar në stacionin policorë të Gostivarit dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button