Bastisje në Tetovë, arrestohet një person

Bastisje në Tetovë, arrestohet një person

Më 23.06.2024, zyrtarët policorë të Departamentit për Trafikim të Paligjshëm të Drogave dhe Armëve nga SPB Tetovë kanë privuar L.R. (23) nga Tetova.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i është gjetur dhe konfiskuar marijuhanë. L.R është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës” – thuhet në kumtesën e SPB Tetovë.

LEXO EDHE:

Back to top button