Bëhet virale videoja – momenti kur një i moshuar pyet reperin Drake: A je i famshëm?

Bëhet virale videoja – momenti kur një i moshuar pyet reperin Drake: A je i famshëm?

Drake, një reper i mirëfilltë, shtrirja globale e të cilit arrin në qindra miliona, u trajtua si një person i thjeshtë në një ndeshje të fundit të NBA-së.

Champagne Papi bëri një postim në Instagram të mërkurën mbrëma për të bërë shaka me “prindërit e tij të rinj” pasi një çift në ndeshjen Rockets-Thunder në Oklahoma City pyetën me zë të lartë nëse ai është i famshëm.

Pyetja ishte paksa e sikletshme për Drake, i cili nuk mund të mos e dokumentonte momentin me një selfie.

Drizzy ishte ulur në rreshtin e parë kur një kamerë e NBA-së iu drejtua dhe u shfaq duke e treguar atë, ndonëse nuk e priste një gjë të tillë.

Artisti kanadez ishte duke përshëndetur dikë në fushë kur, nga hiçi, zotëria më i vjetër pranë tij e pyet: “A je i famshëm?”.

Drake qeshi nga kjo, dhe ai me të vërtetë dukej se e shijoi këtë moment, sepse më pas urdhëroi që kamera të fokusohej te miqtë e tij të rinj.

Ai ishte në qytet për të mbështetur rojen e OKC Shai Gilgeous-Alexander, i cili vjen nga The Six.

LEXO EDHE:

Back to top button