Bruno Fernandes: Jemi gati për secilin kundërshtarë

Mesfushori i Man.Junajtedit, Bruno Fernandes, foli për kanalet zyrtare të klubit pas suksesit kundër Real Sosiedadit, i cili do t’i detyrojë ende “Djajtë e Kuq”, të luajnë në play-off kundër një skuadre që përfundoi në vendin e tretë në Ligën e Kampionëve.

Portugezi, megjithatë, duket se nuk ka frikë nga ndonjë kundërshtar mes Ajaksit, Barcelonës, Bajer Leverkuzenit, Juventusit, Salzburgut, Sevilës, Shakhtar Donjetskut dhe Sportingut.

“Nuk është problem. Ne jemi të lumtur që luajmë ndeshje të tilla. Jemi gati të luajmë kudo, jemi gati për të gjithë, por objektivi ynë kryesor duhet të jetë kampionati”.

LEXO EDHE:

Back to top button