Capital T publikon këngën e re “Malli m’ka marrë”

Capital T publikon këngën e re “Malli m’ka marrë”

Rap-artisti i njohur shqiptar, Capital T, ka publikuar sot (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

“Malli m’ka marr” mban titullin kënga e radhës, të cilën e ka sjell të kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale. Videoklipi është xhiruar në një resort luksoz me një pamje të mrekullueshme nga deti.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky projekt veror tashmë ndodhet në YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

LEXO EDHE:

Back to top button