DETAJET/ Tentuan të vjedhin në market dhe u përleshën me Policinë – Arrestohen dy persona

DETAJET/ Tentuan të vjedhin në market dhe u përleshën me Policinë – Arrestohen dy persona

Sot rreth orës 16:00 në dalje të Shkupit, rrugës për në Tetovë ka ndodhur një përleshje me armë mes forcave të policisë dhe disa personave të panjohur, shkruan Alsat.

Burime të Alsat, bëjnë me dije se bëhet fjalë për një vjedhje të rëndë në një markert, gjatë të cilës, në arrati e sipër, dy persona kanë hapur zjarr edhe në ajër, duke qenë se kanë dashur të frenojnë policinë.

Personat Sh.Q. dhe J.L. janë kapur nga policia pasi ata braktisën makinën dhe u arratisën drejt fshatrave.

Të dy janë vënë në pranga. / Alsat.mk

VIDEO

LEXO EDHE:

Back to top button