Dortmundi heq dorë nga Belingami, nis kontaktet me Lesterin

Borusia Dortmundi po mendon për të ardhmen dhe mediet gjermane kanë raportuar së fundmi një interesim të “verdhëzinjve” për Juri Tilemans.

Belgut i skadon kontrata në verë dhe rinovimi me Lesterin duket shumë larg.

Me Bellingamin në qendër të vëmendjes së merkatos, Dortmundi kërkon të jetë e gatshme për çdo situatë dhe belgu shihet si i duhuri për mesfushën e “verdhezinjvëe”.

LEXO EDHE:

Back to top button