Duele të zjarrta në Ligën Evropa dhe Ligën e Konferencës

Dita e sotme ka rezervuar një numër të lartë të ndeshjeve, teksa në Ligën Europa do të zhvillohen 15 sfida interesante. Në fushën do të zbresin skuadra si Mançester Junajted, AS Roma, Lacio, Fejnord.

Po ashtu edhe Liga e Konferencës do të përfaqësohet me 16 duele, mjaft të luftuara, ku një ndër sfidat do të jetë edhe përballja mes Ballkanit të Ilir Dajës dhe Slavia Pragës.

Duelet do të jenë të ndara në dy orare të ndryshe, ku një pjesë e sfidave do të luhet në orën 18:45, ndërsa pjesa tjetër në orën 21:00.

LEXO EDHE:

Back to top button