Durrës, mbyten babë e bijë në det


Një ngjarje e rëndë është shënuar dje pasdite në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku për pasojë një 44-vjeçar dhe vajza e tij e mitur janë mbytur në det.

Sipas të dhënave paraprake, Dh.B., bashkë me vajzën e tij M.B., 9-vjeçe janë futur duke u larë në det dhe më pas janë nxjerrë prej aty pajetë.

Shkaqet e kësaj ngjarjeje janë ende të paqarta, ndërkohë që grupi hetimor dhe shërbimet e policisë kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.

LEXO EDHE:

Back to top button