E pabesueshme por e vërtetë, burri ka rënë në dashuri me makinën e tij

E pabesueshme por e vërtetë, burri bën dashuri me makinën

Një burrë i quajtur Nathaniel ka rënë në dashuri me makinën e tij.Ai është në një lidhje me Chevy Monte Carlo të vitit 1998.

Nathaniel, 37 vjeç, realizoi një dokumentar në vitin 2012, ku ndau marrëdhënien e tij të pazakontë me makinën e tij, të cilën e quajti Chase.

Ai tha se ishte i dashuruar me makinën e tij, madje bënin seks në pozicione të shumta dhe kishin një këngë të preferuar.

Nathaniel shpjegoi se ishte dashuri me shikim të parë kur ai pa Chase në një dyqan makinash në 2005.Që atëherë, ata zhvilluan një marrëdhënie romantike dhe ai pranoi se gjërat ndonjëherë bëheshin fizike mes tyre.

LEXO EDHE:

Back to top button