E pushuan nga puna, i moshuari vret shefin

Një 86-vjeçar në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës vrau shefin e tij, pasi mësoi se do të largohej nga puna.

- Advertisements -

Felix Barbera nxori pistoletën dhe qëlloi ndaj shefit kur nuk iu pranua kërkesa që të vazhdonte punën edhe një vit tjetër në fabrikën e sheqerit, ku kishte punuar për 31 vite.

I moshuari u arrestua në vendngjarje dhe akuzohet për vrasje. Të shtunën do të dalë përpara gjykatës.

 

LEXO EDHE:

Back to top button