Era Istrefi dhe format joshëse në një nga paraqitjet e radhës

Era Istrefi dhe format joshëse në një nga paraqitjet e radhës

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi është rikthyer fuqishëm me performanca dhe koncerte të shumta gjatë kësaj sezone të verës.

Artistja edhe mbrëmë ka mbajtur një tjetër mbrëmje muzikore, duke argëtuar fansat e saj me hitet më të njohura.

Por, ajo që gjithashtu mori vëmendje ishte padyshim edhe dukja e këngëtares, e cila asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjet.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Era dukej tejet provokuese e veshur me një fustan me rozë me shkëlqim, që ishte i hapur anash dhe mbërthehej vetëm me litar të hollë.

Makijazhi i këngëtares ishte gjithashtu i kombinuar me veshjen e saj, ndërsa flokët i la të lëshuara mbi supe.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Disa foto nga kjo paraqitje, autorja e “Bon bon” i ndau edhe në InstaStory, ku numëron mbi një milion ndjekës. Ndryshe, Era aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Ta du”.

LEXO EDHE:

Back to top button