Fetahu apel qytetarëve: Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19

Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Shaqir Fetahu duke uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve mysliman, apeloi që të festohet me kujdes dhe duke u mbrojtur nga virusi korona.

- Advertisements -

“Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19, ndoshta ky është kontributi i fundit që japim kundër pandemisë”, tha kreu i BFI-së Shaqir Fetahu pas faljes së Fitër Bajramit.

LEXO EDHE:

Back to top button