FFM cakton çmimin e biletës për sfidën me Armeninë

Përfaqësuesja e MAqedonisë në futboll, pas ndeshjes kualifikuese me Ukrainën, do të zhvillojë miqësoren kundër Armenisë në stadiumin në Strumicë, ndërsa sot Federata e Futbollit të Maqedonisë  ka përcaktuar çmimet e biletave.

FFM informon se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen ndërmjet Maqedonisë dhe Armenisë në stadiumin “Blagoj Istatov” në Strumicë. Çmimi i biletës për ndeshjen e 17 tetorit është 200 denarë.

LEXO EDHE:

Back to top button