Filloi “Ditë e Re” në TV Alsat

Filloi “Ditë e Re” në TV Alsat

Në TV Alsat filloi sezoni i ri i emisionit të mëngjesit “Ditë e Re”. Këtë sezon emisionit i u bashkëngjit edhe një prezantues si ri, Emrah Bilalli, mësimdhënës i lëndës “Gjuhë dhe Letërsi Shqipe” në shkollën fillore “Jeronim de Rada” në Kumanovë.

Era Gjakova dhe Emrah Bilalli do të jenë në ekranet tuaja çdo ditë jave nga ora 8:00 deri 10:00 për të ju shoqëruar me tema të ndryshme nga sfera sociale, kulturore, artistike e shumë të tjera.

Na ndiqni

LEXO EDHE:

Back to top button