Forma e Dimarkos detyron Interin që të shes mbrojtësin gjerman

Forma e jashtëzakonshme e Dimarkos me Interin, bën që të ketë më pak hapësirë për Robin Gosensin.

Gjermani është prapa dhe nuk e ka bindur kurrë trajnerin Inzagi. Është e natyrshme të mendohet se anësori gjerman mund të përfundojë në merkaton e janarit, pasi shitja e tij në muajin gusht u zbeh në minutat e fundit.

Në janar skenari i destinuar të ndryshojë për Gosensin, pasi që Interi është në kërkim të një profili të ngjashëm si ai i Perishiçit, më tepër luftarak dhe sulmues.

LEXO EDHE:

Back to top button