Foto lajm: Interesim i madh i mediave për procesin e vaksinimit në vend

Interesim i madh i mediave vendore dhe ndërkombëtare për nisjen e procesit të vaksinimit në spitalin modular të Klinikës Infektive në Shkup.

LEXO EDHE:

Back to top button