Gjakovari ther me thikë vëllain, arrestohet

Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi i njëjti kishte therur me thikë vëllain e tij.
Sipas policisë rasti ka ndodhur si shkak i një mosmarrëveshjeje në mes tyre. Viktima është dërguar në Spitalin e Gjakovës dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë.

- Advertisements -

Ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

LEXO EDHE:

Back to top button