Gjithçka gati për ndeshjen Itali-Shqipëri, formacionet zyrtare

Gjithçka gati për ndeshjen Itali-Shqipëri, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për grupin B në Kampionatin Evropian.

Rreth 50 mijë tifozë shqiptarë pritet të jenë në “Signal Iduna Park” të Dortmundit në përkrahje të kuqezinjve.

Italia është favorit në letër, megjithatë me përkrahjen e madhe të tifozëve, Shqipëria do të tentojë të bëjë befasi sonte.

Formacionet:

LEXO EDHE:

Back to top button