Hajnat i vjedhin Icardit sende në vlerë prej 400 mijë euro

Fundjava ka qenë mjaft e keqe për Mauro Icardin. Kjo për faktin se hajnat kanë hyrë në banesën e tij dhe i kanë vjedhur gjësende në vlerë prej 400 mijë eurosh si bizhuteri, një orë të shtrenjtë dorë dhe veshje luksoze. Këto janë edhe vlerësimet e para të Policisë së Francës, raporton Dailymail.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button