Hazard njofton largimin nga kombëtarja e Belgjikës

Me një postim në rrjetet sociale, kombëtarja e Belgjikës ka njoftuar lamtumirën e Eden Hazard.

Sulmuesi i Real Madrid, me 126 ndeshje dhe 33 gola për kombin e tij, ka njoftuar largimin.

 

 

Hazard është golashënuesi i dytë më i mirë në historinë e Belgjikës, ku vendin e parë e zë Romelu Lukaku.

 

LEXO EDHE:

Back to top button