Historia e dashurisë së Pamela Anderson do të shfaqet në një dokumentar të Netflix

Ndarja e historisë sime është mbi të gjitha emocionuese. Fëmijët e mi po prodhojnë një dokumentar për Netflix dhe kujtimet janë vërtet terapeutike. E kam shkruar vitin e kaluar dhe po shkruaj edhe biografinë time, ka treguar 55-vjeçarja Pamela Anderson.

Aktorja ka filmuar një dokumentar për Netflix të titulluar Pamela, A Love Story dhe përmbajtja do të mbërrijë në platformë më 31 janar.

Dokumentari përbëhet nga pranime të sinqerta për gjashtë martesat e saj të dështuara dhe do të prodhohet nga djemtë e saj tashmë të rritur Brandon dhe Dylan Lee, të cilët ajo ka me Tommy Lee. Ishin ata që e bindën atë të tregonte historinë e saj.

 

LEXO EDHE:

Back to top button