Holanda sfidon Poloninë, Anglia favorite ndaj Serbisë

Tri ndeshje mjaft interesante do të zhvillohen sot në kuadër të Kampionatin Evropian ”Euro 2024”, i cili po mbahet në Gjermani.

Ndeshja e parë e ditës së sotme do të zhvillohet mes Polonisë dhe Holandës nga ora 15:00.

Ndeshja e dytë fillon nga ora 18:00 dhe përball Sloveninë me Danimarkën, kurse e treta do të luhet mes Serbisë dhe Anglisë nga ora 21:00. Kujtojmë se këto ndeshje zhvillohen në kuadër të Grupit C. /IndeksOnline/

LEXO EDHE:

Back to top button