FR-ASH ironizon me vonesën e vaksinave

Aktivistët e forumit rinor të Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës, vendosën sot përpara godinës së Qeverisë dy kuti me vaksina duke ironizuar Qeverinë për marrjen e vaksinave nga Serbia si donacion. Ata e kritikuan qeverinë se është e paaftë për sigurimin e vaksinave antiKovid.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button