Lebron Xhejms, sonte në parket kundër Los Anxhelos Klipers!

LeBron Xhejms do të rikthehet në parket me skuadrën e Los Anxhelos Lejkers dhe do të luajë në derbin e qytetit kundër Los Anxhelos Klipers, sonte, në kuadër të NBA-s.

- Advertisements -

Ai kishte mungesë të protokollit të Covid, pasi mori një test të paqartë të martën. ESPN raportoi se ylli i Lejkersit ishte testuar tetë herë dhe të tetë testet ishin negative në “Covid-19”.

NBA thotë se rezultatet e Xhejmsit gjatë testimit fillestar ishin të paqarta dhe si masë parandaluese ai u vendos në izolim. Testi i parë ishte pozitiv dhe i dyti negativ.

LEXO EDHE:

Back to top button